درباره ما

شرکت فن آوران دشت شیر افلاک (میکروفایر) با مالکیت برندهای میکروفایر، مگانت و ماکس نت و ثبت علائم تجاری برندهای فوق فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ در شیراز آغاز نموده است و هم اکنون با در اختیار داشتن دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی دستغیب شیراز به شماره پروانه بهره برداری ۱۰۸۱۵۳۰۶۴ از وزارت صنایع و معادن و پنج دفتر فروش در شعبه های تهران ، شیراز و همدان و یزد و نمایندگی های متعدد فروش در سراسر کشور در زمینه ی تولید و واردات محصولات کامپیوتری در خدمت حوزه آی تی صوتی تصویری کشور عزیزمان ایران می باشد.

از جمله ی محصولات تولیدی این شرکت که شامل اسپیکر موس، کیبرد، گیم پد، دی وی دی خانگی ، کار دی وی دی، ست آپ باکس و… می باشد؛ محصول اسپیکر در چهار برد تولید ۲ به ۱ – ۲ تیکه بزرگ و ۲ تیکه کوچک و ۵ به ۱ دارای کیفیت بسیار بالا و قابلیت رقابت بسیار زیاد با سایر برندهای وارداتی می باشد که در نتیجه ی آن حجم بزرگی از بازار اسپیکر ایران را در اختیار دارد.

این شرکت در زمینه ی گارانتی محصولات نیز در سال اخیر و با توجه به افزایش هزینه های حمل و نقل با عقد قرارداد با دفاتر معتبر گارانتی در سراسر کشور امکان ارائه خدمات گارانتی در تمامی مراکز استانها و اکثر شهرستانها را میسر نموده است.

در این سیستم جدید گارانتی تمامی محصولات میکروفایر دارای کارت گارانتی ساینا سرویس می باشند که با ارسال کد شهر مورد نظر به شماره ۳۰۰۰۶۷۲۱۶۷۶۷۶ از آدرس دفتر گارانتی آن شهر مطلع خواهید شد.

 

                                                                                                             حاجیلویی

دسترسی سریع به فروشگاه

تیم ما

گروه صنعتی میکروفایر در سال های سخت تحریم های اقتصادی , با وجود مشکلات بیشمار پیش روی تولیدکنندگان , خط تولید خود را فعال نگاه داشت تا سرانجام روز های امید با اندیشمندی و هوشمندی دولت تدبیر و بخصوص دکتر ظریف از راه برسند.

پس از تجربه و تحمل تحریم ها امروزه بر آنیم که با درک شرایط جدید اقتصادی پسا تحریم , با تمام توان , هوش و دلسوزی در گستره تولید محصولات کامپیوتری و صوتی تصویری در خدمت مردم عزیز ایران باشیم.

مشتریان چه میگویند؟؟؟